MERK: Mistero Milano
MAKE ME ASERTIVE
€11,50 €9,50 excl. BTW
Op voorraad
Problemen? Ons team staat voor je klaar!






Productinformatie.
Plus- en minpunten (volgens onze nagelspecialiste)
💚 Bevat geen solvent, waardoor het kleur veel langer goed blijft!
💚 Het gellak kleurtje is HEMA-vrij.
💚 Volledig dekkend vanaf twee lagen. Je bespaart dus heel wat product en tijd uit.
Omschrijving
De Make Me Free collectie bevat tientallen gellakjes die gemaakt zijn met de Hema Free formule. De Make Me Free gellakken zijn dus volledig HEMA vrij, waardoor de kans op irritatie of overgevoeligheid sterk vermindert. Bovendien gebruikt deze collectie ook de Solvent Free formule, waardoor de gellak kleurtjes geen oplosmiddelen bevatten. Hierdoor kan het kleur langer bewaard worden zonder dat ze hun eigenschappen zoals een lange duurzaamheid verliezen. De creamy textuur van Make Me Free gel nagellak zorgt voor een volledige dekking na twee dunne laagjes product.
Make me asertive is een intense kobalttint, gecreëerd voor liefhebbers van marineblauw. Het is een gedurfd, vastberaden en zelfverzekerd kleurtje. Het kleurtje doet denken aan professionaliteit en welsprekendheid.
Specificaties
Samenstelling
Bis-Hea Poly(1,4-Butanediol)-9/Ipdi Copolymer,Hydroxypropyl Methacrylate,Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate,Bis(Glycidoxyphenyl)Propane/Bisaminomethylnorbornane Copolymer,Silica,Ci 77007,Bht,Ci 77891,Ci 77002,Ci 42090
Professionele producten
De nagelproducten van Mistero Milano zijn ontwikkeld voor professionele nagelstylisten die het dagelijks gebruiken.
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.